Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne
Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji imprez integracyjnych dla firm, w tym: profesjonalnej oprawie wydarzeń, nietuzinkowych aktywnościach, wieczorach tematycznych, piknikach oraz wielu, wielu innych. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie najwyższej klasy. Posiadamy w ofercie dekorację światłem.
Bez względu na formę i zakres współpracy, zawsze staramy się budować pozytywne relacje i niepowtarzalne wrażenia, które pozostają w pamięci uczestników integracyjnych imprez firmowych!
Nasza grupa Wodzirejów są mistrzami w swoim fachu, posiadają mnóstwo rekwizytów i akcesoriów imprezowych, które wykorzystuje w swoim programie zabaw i animacji. W zależności od okoliczności, rodzaju imprezy przygotowujemy tematyczne zabawy i atrakcje.
Wodzireje zarażają entuzjazmem, uśmiechem i otwartością, jednocześnie zachowując kulturę osobistą i takt… i odrobinę szaleństwa. Łączymy wypracowane metody z ciągłym dążeniem do łamania schematów. Dziesiątki przeprowadzonych imprez, pomagają nam czuć się swobodnie przed każdą publicznością.
Dj odpowiednio dobiera muzykę do rodzaju imprezy i gości, tak by wszyscy bawili się wyśmienicie.

Organizujemy również dodatkowe atrakcje na imprezy:
– ogniska
– kuligi
– karaoke
– pokazy tańca/ taniec ognia/ magik