Festyny, dzień dziecka

Studio artystyczne ANIMA prowadzi najlepsze animacje na FESTYNACH, PIKNIKACH, IMPREZACH PLENEROWYCH, DOŻYNKACH.  Organizujemy atrakcje i animacje dla firm, przedszkoli  i szkół podstawowych, spółdzielni mieszkaniowych, domów kultury.

Nasze usługi to nie tylko atrakcja, ale przede wszystkim wywołanie uśmiechu, dobrego samopoczucia, integracji, zabawy bez ograniczeń, dostarczanie nowych wrażeń i wyzwań oraz śmiechu do łez.

Nasze animacje zawierają techniki wodzireja, artysty cyrkowca i aktora. Angażujemy w zabawę wszystkich uczestników – dzieci i dorosłych.  Posiadamy swoje autorskie, oryginalne, niepowtarzalne zabawy.

Wykorzystujemy wiele ciekawych i niepowtarzalnych akcesoriów do zabawa i konkursów, które sprawiają, że każda zabawa jest barwna,  niepowtarzalna i  bardzo interesująca. Sprawimy by  bawił się każdy, nawet elegancki Pan czy nieśmiała dziewczynka.

Prowadzimy zabawy, konkursy i animacje jako główne wydarzenie – na scenie, bądź jako dodatkowa atrakcja festynu.

Zapewnimy profesjonalny sprzęt nagłaśniający, mikrofony, światła dyskotekowe, wytwornicę dymu i baniek mydlanych.

Wśród atrakcji znajdziecie :
–  Chustę animacyjną 3m i 5m
– świetne zabawy integracyjne min. wciągający mecz piłki „nożnej”, zabawa w kolory, zawijanie w cukierka, rybaka itp.
– Tunel animacyjny 6 m – dzieci przenoszą się w kolorowy świat zabawy przechodząc przez tunel który może falować, trząść się, kręcić się i huśtać
– Okulary ALKOGOGLE – okulary które imitują 4 % promili we krwi – organizujemy profilaktyczne zabawy , biegi na czas, slalomy, miasteczko drogowe.
– Zawody sportów dziwnych – zawody niestandardowe dla dużych i małych : skoki w workach, bieg w trój spodniach, balonowa gąsienica, gigantyczna gra w kółko i krzyżyk, bieg z przeszkodami i z zadaniami.
– Taniec z gwiazdami – wciągająca taneczna zabawa dla rodziców z dziećmi w której wygrana pora dostaje wyjątkowe spotkanie z MYSZKĄ MIKI
Chodząca maskotka MYSZKI MIKI – wzbogaci każdą imprezę, przybije piątkę dzieciom, zrobi wspólne zdjęcie.
– Tańce animacyjne –  nasz animator poprowadzi energiczne, zabawne, wciągające każdego –  tańce animacyjne (  tańce z pokazywaniem, zumba).
– Przeciąganie liny, mega skakanka, limbo
– Gry zespołowe i rywalizacyjne, konkursy rodzinne, grupowe i indywidualne oraz wiele innych animacji które trudno nazwać i opisać.
Trzeba to przeżyć i zobaczyć!

Obejrzyj filmik: