Event Animator

Formularz rejestracji na szkolenie >>>

Szkolenie Event Animator

Jesteś animatorem, wodzirejem, Dj, początkującym konferansjerem– ale czujesz, że chcesz pójść o krok dalej, dążysz do tego by stać na scenie i przez to co powiesz –  porwać tłumy ?

To szkolenie jest przygotowane z myślą o :

ANIMATORACH – który chcą prowadzić duże imprezy, a nie tylko urodzinki.

WODZIREJACH – by swoim głosem potrafili porwać wszystkich do zabawy.

Dj – by nie byli tylko osobami „od muzyki” ,ale także by mogli prowadzić zabawy i animacje na swoich imprezach.

KONFERANSJERACH – by scena była ich drugim domem.

Zabawiaj jak ANIMATOR – Prowadź jak WODZIREJ – Mów jak KONFERANSJER

Rozszerzone szkolenie Event Animator o większą ilość bloków tematycznych, nowych wybitnych w swoim fachu prelegentów podczas dwóch dni szkolenia !

Wielką dawkę wiedzy, warsztaty praktyczny i ćwiczenia zapewnią Wam:

  • Monika Oleńska-Abramowicz – animator od 11 lat, Pani Wodzirej od 3 lat, właścicielka Studia artystycznego Anima. Pasjonatka animacji, tańca i ludzi. W 2017 r zdobyła II miejsce w konkursie na Wodzireja Roku, oraz tytuł „Debiut roku” – podczas Ogólnopolskich Warsztatów Wodzirejów Dobrej Zabawy w Warszawie. Prowadzi ponad 200 masowych imprez dla dzieci i dorosłych w roku, ale jej największą miłością jest prowadzenie wesel jako wodzirej

Poprowadzi blok z animacji i wodzirejki. Naładuje pozytywna energią pokazując tańce animacyjne, zabawy ze sceny i ujawni techniki prowadzenia eventów firmowych technikami wodzireja.

  • Krzysztof Szubzda – wieloletni konferansjer, prezenter (TVP Białystok) satyryk (Widelec, Hrabi), autor książek (O życiu ze śmiertelnie poważnym humorem), felietonów (Charaktery, Kurier Poranny), audiodeskrypcji (serial Ranczo), scenariuszy, tekstów piosenek , współpracownik radiowej Trójki, miłośnik języków obcych i podróży, a ostatnio również reżyser dużych widowisk scenicznych (gala Podlaskiej Marki Roku) i filmu (Czarna Dama). Słowo mówione i pisane jest jego pasją, żywiołem, zawodem i frajdą.

Poprowadzi blok wystąpień publicznych i prowadzenia eventów jako konferansjer.

  • Ryszard Doliński – Absolwent białostockiego Wydziału Lalkarski PWST im. Zelwerowicza w Warszawie. Pracuje od 35 lat w Białostockim Teatrze Lalek. Uczestniczył w wielu przedsięwzięciach artystycznych, teatralnych i filmowych. Niewielu jest artystów tej klasy, którymi może się poszczycić Białystok. Tacy aktorzy jak Doliński stanowią elitę zawodową w skali Polski, wśród lalkarzy – jest być może artystą najwybitniejszym. Nieprzeciętną inteligencję aktorską wzbogaca niezwykle intensywną pracą warsztatową, a talent, którym dysponuje sprawia, że wielu widzów odwiedza teatr wyłącznie dla Ryszarda Dolińskiego.

Poprowadzi blok z budowania postaci scenicznej , oraz ruchu i ekspresji na scenie.

  • Adam Zieleniecki – Aktor, absolwent Wydziału Lalkarskiego PWST w Białymstoku. Od 30 lat pracuje w Białostockim Teatrze Lalek, ale również w realizacjach filmowych. Jest aktorem charakterystycznym, ale skala jego możliwości jest niezwykle szeroka. Dysponuje znakomitym głosem, witalnością, sprawnością fizyczną.

Poprowadzi blok z emisji i ekspresji głosu , oraz mowa ciała.

  • Maciej Bukłaga – twórca i członek kabaretu „Inaczej”, oraz improwizacyjnych grup: ŻBIK i Luźny Mankiet. Improwizator z 10-letnim doświadczeniem. Podczas naszego spotkania dowiesz się, czym jest improwizacja, nauczysz się szybko reagować na nieprzewidziane sytuacje (nie tylko na scenie) oraz bardziej otworzysz się na drugą osobę A przede wszystkim – dobrze się zabawisz !

Poprowadzi blok improwizacji i zabaw spontanicznych wypowiedzi.

Taki skład gwarantuje nam pełną dawkę wiedzy, praktyki i doświadczenia, by móc doskonalić swój warsztat przemówień publicznych, występów scenicznych, prowadzenia imprez – jednym słowem doskonalenia się w mówieniu, przemawianiu, prowadzeniu głosem

To szkolenie poszerzy Twoją wiedzę, udoskonali umiejętności i zwiększy doświadczenie w prowadzeniu imprez pod każdym względem.

Dzięki niemu nauczysz się skutecznych metod i technik w prezentacji scenicznej, improwizacji na scenie, budowania błyskotliwej wypowiedzi.

Poznasz w praktyce 16 nowych tańców animacyjnych, tańców po kole w parach i tańców integracyjnych. Dowiesz się jak poprowadzić imprezy firmowe i eventy by wciągnąć do zabawy wszystkich uczestników. Zaprezentujemy skuteczne rozwiązania na konkursy ze sceny i prowadzenie imprezy które zostanie w pamięci na długo.

Dostaniesz konkretne i rzeczowe ‘know how’ zasad wodzirejki, konferansjerki i pracy głosem. Swoim doświadczeniem, warsztatem i fachem podzielą się : aktorzy, konferansjer, kabareciarz, animator/wodzirej.

Jest to szkolenie dla osób pracujących już jako animator, prezenter muzyczny, instruktor, Dj, Wodzirej.

Uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia, skrypt zabaw, filmiki z animacji, serwowane dwa obiady, kolacja i serwis kawowy.

Szkolenie Event Animator

Kiedy: 28-29 marca 2020 r

Gdzie: Białystok  ( Sala „Sosnowe Zacisze” – Ignatki Osiedle, ul. Leśna 20,  16-001 Białystok)

Czas trwania: 20 godzin

28 marca ( sobota) – 11.00 – 24.00

29 marca ( niedziela) – 9.00 – 16.00

Koszt: od 550 zł + możliwość noclegu

Warunkiem rezerwacji miejsca wpłata całej kwoty max 2 dni po rejestracji.

Więcej informacji: tel. 796 753 139, lub mail: biuroanima@gmail.com

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE:

Formularz rejestracji na szkolenie >>>

<<< Wróć do wyboru szkolenia