Półkolonie ANIMA w Folwarku Nadawki 2023

Półkolonie Anima w Folwarku Nadawki

Półkolonie Anima w Folwarku Nadawki to idealne miejsce na wypoczynek dla Twojego dziecka. Jedyne takie półkolonie na łonie natury – jednocześnie z klimatyzowaną salą, pysznym jedzonkiem prosto z kuchni Folwarku Nadawki, własnym podwórkiem i placem zabaw – do korzystania od świtu do popołudnia bez limitu.

Półkolonie Anima są wyjątkowe ponieważ najważniejsza jest dla nas niespotykana zabawa, integracja i budowanie relacji oraz kontakt z naturą. Codziennie przygotowaliśmy mnóstwo zabaw, atrakcji i zajęć – które dzieci nie spotkają na innych półkoloniach J

PRZYGOTOWALIŚMY 2 TEMATY DO WYBORU:

 1. Essa J …czyli – MORZE W MIEŚCIE – pełne szaleństwa, wodnych przygód i aktywności turnus, w którym zamienimy się w piratów, kapitanów, marynarzy i… majtków. Jak na Piratów przystało – odbędzie się bitwa wodna, zabawa ze zraszaczami, polowanie na ośmiornicę pilnująca skrzętnie pirackiego skarbu, przeprawa statkiem pirackim przez spienione fale morza. Dzieci wykonają własne akwarium, zbudują statek, wykonają własnoręcznie morskie breloczki. Atrakcje dodatkowe – dmuchańce, jazda na koniach, wata cukrowa i popcorn. NOWOŚĆ – WYCIECZKA ! Na koniec turnusu – w piątek – pojedziemy na całodniową wycieczkę do PARKU MORZA LĄDY ! ( Juchnowiec)
 2. Take the challenge – AKCJA WYZWANIE ! – gotowi na każdy dzień z zupełnie innym wyzwaniem? Zabawy teambuildingowe, łamigłówki, escape room w terenie, do tego każdego dnia będą do wykonania zupełnie inne wyzwania – po których wykonaniu dzieci zdobędą super zdolności: SIŁY, SPRYTU I KREATYWNEGO MYŚLENIA.

„Take the challange” to interesująca i rozwijająca forma edukacji dla dzieci. W trakcie tych zajęć, dzieci mają okazję rozwiązywać różnorodne zagadki i wyzwania, które pomagają w rozwijaniu ich umiejętności analitycznych, kreatywności i myślenia strategicznego. Współpraca w zespole, zadania interaktywne,  wykorzystywanie wyobraźni, poszukiwanie kreatywnych rozwiązań to tylko niektóre z korzyści, jakie przynoszą tego typu zajęcia. Atrakcje dodatkowe – kula zorbing, farbowanie koszulek, escape room terenowe. NOWOŚĆ – WYCIECZKA !

Na koniec turnusu – w piątek – spędzimy cały dzień w FAST PARKU – park linowy i park rozrywki. ( Fasty)

TERMINY TURNUSÓW:

I – 26 – 30 CZERWCA – Akcja wyzwanie !

II – 03 – 07 LIPCA – Essa

III – 10 – 14 LIPCA – Akcja wyzwanie !

IV – 17 – 21 LIPCA – Essa

V – 24 – 28 LIPCA – Akcja Wyzwanie !

VI – 31 LIPCA – 04 SIERPNIA – Essa – TURNUS ODWOŁANY

VII – 07 – 11 SIERPNIA- Akcja Wyzwanie !

VIII – 21 – 25 SIERPNIA- Essa

MIEJSCE PÓŁKOLONII:

Folwark Nadawki – zaledwie 2 km od miasta na trasie Augustowskiej – klimat wsi i wypoczynek na łonie natury tak blisko miasta !

GODZINY PÓŁKOLONI:

7.30 – 16.30

WIEK UCZESTNIKÓW:

6-12 lat –  grupy dopasowujemy według wieku oraz tworzymy grupę rodzeństwa. Grupa liczy do 15 osób.

POSIŁKI:

W cenie zapewniamy obiad i podwieczorek i pyszną lemoniadę z kuchni Folwarku Nadawki – posiłki nie są serwowane w plastikowych czy styropianowych pojemnikach – tylko w prawdziwej zastawie.  Drugie śniadanie dzieci przynoszą ze sobą we własnym zakresie, lub jedzą śniadanie w domu J

ATRAKCJE I WYCIECZKA:

Na każdy turnus zaplanowaliśmy mnóstwo aktywności, atrakcji i wyjść takich jak: dmuchańce, jazda na koniach, Escape Room w terenie, kule Zorbing, zabawy wodne, warsztaty: farbowanie koszulek, tworzenie akwarium, breloczki, warsztaty baloniarskie oraz  wata cukrowa i popcorn. Turnusy różnią się od siebie 2 tematami przewodnimi, atrakcjami i wycieczką.

Tydzień przed półkoloniami wyślemy Państwu szczegółowy dzienny plan, natomiast PIĄTEK JEST DNIEM WYJAZDOWYM – cały dzień spędzimy po za Folwarkiem :

 • W turnusach o tematyce: Essa – Morze w Mieście – spotykamy się rano w Folwakru i jedziemy autokarem do PARKU MORZA LĄDY ( okolice Juchnowca), wracamy o godzinie 16.00 do Folwarku Nadawki.
 • Natomiast podczas turnusów o tematyce: Take the challenge– Akcja wyzwanie ! – rodzice przywożą w piątek rano dzieci bezpośrednio do FAST PARKU ( Fasty), oraz rodzice odbierają dzieci z Fast Parku od godziny 15.30 do 16.30.

CENA TURNUSU:

690 zł – przy zapisie z rodzeństwem lub kolegą/koleżanką lub przy zapisie na dwa turnusy

720 zł – zapis indywidualny na jeden turnus

Warunkiem zapisu jest wpłata zadatku 100 zł na konto/ za dziecko/ za każdy turnus

CO ZAWIERA CENA TURNUSU ( 5 dni) :

 • Wynajem dwóch dużych, klimatyzowanych sali w Folwarku Nadawki,
 • Możliwość korzystania z podwórka, mini zoo, placu zabaw przez cały dzień
 • Opieka i realizację programu, prowadzoną przez wykwalifikowanych, dodatkowo przeszkolonych wychowawców-animatorów
 • Wejścia na atrakcje, wycieczki
 • Materiały potrzebne do warsztatów
 • Posiłki: obiad i podwieczorek z kuchni Folwarku, picie bez limitu
 • Ubezpieczenie NNW

ZAPISY I PŁATNOŚĆ :

Warunkiem zapisu jest wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO , oraz WPŁATA ZADATKU płatnością on-line w wysokości 100 zł/ za dziecko/ za turnus.

Uzupełnij formularz z danymi dziecka i rodzica: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeoPihfDiY_cRsuqVc2WuMtLbwWycRp4Ty-lGutknnRuwOFuA/viewform

Wpłać zadatek 100 zł / za dziecko/ za turnus – na koto nr:

mBank 94 1140 2004 0000 3402 7711 2246

Studio artystyczne ANIMA Monika Oleńska-Abramowicz

Ul. Chrobrego 10/23 15-057 Białystok

NIP: 966 190 23 88

TYTUŁ PRZELEWU: Półkolonie – Imię i nazwisko dziecka, data turnusu

Wpłata zadatku stanowi gwarancję zapisu na listę uczestników.

Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji.

Pozostałą kwotę należy uregulować do 2 tygodni przed turnusem – w przypadku choroby, zdarzeń losowych, na miejsce dziecka wskakuje inne dziecko z listy rezerwowej, jeśli nie ma chętnej osoby na zwolnione miejsce, zwracane jest 50 % wpłaconej kwoty.