Szkolenie dla animatorów organizowanie przez Studio artystyczne ANIMA

Jak w kilku słowach opisać nasze Szkolenie Animatora Czasu Wolnego?

– KOMPLEKSOWE

– PRAKTYCZNE

– AUTORSKIE

Dlaczego KOMPLEKSOWE? Szkolenie obejmuje wszystkie potrzebne aspekty pracy animatora, zaczynając od podstaw zabaw typowych na urodziny dla dzieci, lub małych grup szkolnych lub przedszkolnych, jak również zabaw dla dużych grup zorganizowanych do 200 dzieci podczas imprezy.

Na szkoleniu kursant poznaje zabawy w praktyce, zabawy integracyjne dla dużych i małych grup w przedziale wiekowym od 3 do 100 lat. Na szkoleniu stawiamy nacisk na prowadzeniu animacji w taki sposób by zintegrować całą grupę zarówno dzieci jak i rodziców, przez ich integrację, wyzwolenie pozytywnych emocji, oraz budowanie wspólnych relacji podczas zabawy.

Dlaczego AUTORSKIE? Zabawy prezentowane na szkoleniu są autorskiego pomysłu, które są wykorzystywane od 10 lat w prowadzeniu imprez. Są to zabawy w których żaden z uczestników „nie odpada” – przez co nie czuje się gorszy od innych, a wręcz przeciwnie są angażowane wszystkie osoby uczestniczące w imprezie.

Zabawy są przedstawione w taki sposób by jedna zabawa automatycznie przechodziła w drugą i jednocześnie były ze sobą spójne i rozkręcały imprezę na całego !

Stawiamy na pomysłowość i kreatywność, co znaczy że szkolenie nie zawiera znanych zabaw typu: przeciąganie liny, limbo, taniec z balonami czy na gazetach. Nasze zabawy to unikaty, dzięki którym imprezy nabiorą zupełnie nowego znaczenia, a klienci ZAWSZE odczuwają różnicę w porównaniu z inną firmą.

Podczas zabaw na szkoleniu, wykorzystujemy również nowości, nowinki i odkrycia w akcesoriach animacyjnych, które dodają atrakcyjności podczas imprez.

ANIMA Studio Artystyczne - Warsztaty animatora czasu wolnego. Białystok 12-13 marzec 2016

ANIMA Studio Artystyczne - Warsztaty animatora czasu wolnego. Białystok 12-13 marzec 2016