Organizacja imprez plenerowych – cz. 2

Dodatkowym i nieodłącznym elementem imprezy plenerowej czy festynu są dmuchane zamki zwane „ dmuchańcami”. W naszej ofercie znajdują się 2 duże dmuchańce: dmuchana zjeżdżalnia i plac zabaw. Dzięki dmuchańcom, dzieci podczas festynu mogą się do woli wyskakać, wyszaleć i doświadczyć zupełnie innej rozrywki, typowej do imprez plenerowych.

gallery3

By zapewnić dodatkowe, niespotykane atrakcje, zapewniamy kąciki animacyjne – są to specjalne tematyczne namioty w których można skorzystać ze skręcania baloników, malowanie twarzy, splatania kolorowych warkoczyków, tworzenia brokatowych tatuaży przez animatorów.

Dodatkowo funkcjonują kąciki plastyczne i kreatywnej zabawy – dzięki nim dzieci mogą wciągnąć się w wir kreatywnej zabawy, budowania z niespotykanych klocków konstrukcyjnych np.: bumpy, marionex, linden. W chwili odpoczynku dzieci mogą odpocząć w kąciku plastycznym, tworząc trollowe kubeczki, śmieszne nakrycia głowy z papieru, czy prace manualne z masą playDoh czy piaskiem kinetycznym.

Imprezy plenerowe, często są organizowane na dużym zielonym terenie, podczas których bawi się zazwyczaj od 100 do 1000 osób, można tą przestrzeń i tak dużą ilość osób wykorzystać na mega gry planszowe o wymiarach 4 na 4 metry. Metrowe pionki do szachów, wielka plansza chińczyka, twister dla 20 osób i półmetrowe plansze do dobierania w pary w grze  memory. Mega gry dają element zaskoczenia i integrują pokolenia , gdy wnuczek może pograć w gigantyczne szachy wraz z dziadkiem.

Każda zabawa smakuje lepiej z odrobiną słodyczy, dlatego w naszej ofercie znajduje się również maszyna do waty cukrowej i popcornu.

pw1b-4

Wszystkie te atrakcje składają się na wspólną wyjątkową i kompleksową organizację imprezy plenerowej. Dzięki takiemu połączeniu, organizator może zapewnić wszystkie atrakcje dzięki jednej firmie, zyskując czas, pieniądze i zadowolenie dzieci i rodziców. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.