Organizacja imprez plenerowych – cz. 1

Studio ANIMA zajmuje się kompleksową organizacją imprez plenerowych, festynów rodzinnych, które są organizowane najczęściej na przełomie maja i czerwca. Zapewniamy atrakcję dla firm, domów kultury, szkół, przedszkoli i innym instytucjom.

W przedszkolach i szkołach podstawowych często organizowane są wspólne zabawy z okazji Dnia Dziecka, Dnia rodziny. Nauczyciele czy rodzice poszukują wówczas firmy która w sposób aktywny i atrakcyjny zorganizuje dzieciom zabawę na świeżym powietrzu. Nasza usługa opiera się na animacjach – czyli zabawach integracyjnych, połączonych z tańcami animacyjnymi i elementami rywalizacji. By poszerzyć ofertę, mamy przygotowane różne tematy animacji, które nadają kierunek konkretnym zabawom i tańcom animacyjnym, oraz pojawia się tematyczna chodząca maskotka. Tematy opierają się o bajki dobrze znane i lubiane, ale również będące „na czasie” wśród dzieci np.: Magadaskar, Trolle czy Toy Story.
Podczas animacji tematycznych animator jest przebrany w oryginalny strój nawiązujący do tematu bajki i w tym kierunku prowadzi zabawy.

gallery1

Animator posiada na tyle duże doświadczenie , że bez przeszkód potrafi „wczuć” się w grupę bawiących się dzieci i bardzo szybko i celnie, potrafi dopasować zabawy by wydobyć pełnię potencjału drzemiącego wśród dzieci.

Między zabawami, by dać chwilę oddechu, animator tworzy pokaz wielkich baniek mydlanych sięgających nawet 5 m długości. Bańki mydlane są atrakcją które dzieci uwielbiają, dlatego też wielkie bańki dostarczają dzieciom niesamowitą frajdę i robią niezwykłe wrażenie. Posiadamy w ofercie również magiczny pokaz baniek ogniowych i dymnych – w którym zwykła bańka, po pęknięciu zamienia się w ogień lub dym.

anima11