Dmuchańce – atrakcje plenerowe – cz. 1

Zakończył się sezon zabaw karnawałowych, czas tańców, zabawy w świetle disco, za to wielkimi krokami zbliża się wiosna, co za tym idzie – imprezy plenerowe. Od kwietnia zaczynamy sezon organizacji festynów, piknikowi imprez na świeżym powietrzu. Nieodzownym elementem każdej imprezy plenerowej są urządzenia rekreacyjne jakimi są tzw. dmuchańce. W naszej ofercie posiadamy 3 dmuchane zamki: dmuchaną zjeżdżalnię, dmuchany plac zabaw  3 w 1 i dmuchany tor przeszkód dla najmniejszych.

20180520_173101

Jaka jest zaleta naszych dmuchańców? Zjeżdżalnia przynosi najwięcej radości, ponieważ które dziecko nie uwielbia zjeżdżać ze zjeżdżalni ? Dmuchaniec ma wymiary: 10m długości x 7 m wysokości i 5 m szerokości. Zjeżdżalnia nadaje się zarówno dla dzieci mniejszych (od 4 lat) jak i dla dorosłych.

Drugim dmuchańcem jest plac zabaw 3 w 1 –  o wymiarach: 10 m szerokości x 6 m długości i 5 m wysokości. Największą zaletą jest dmuchany dach , który chroni zarówno przed lekkim deszczem , jak i przed upalnym słońcem, które nagrzewa podłogę dmuchańca – dzięki niemu dzieci mogą bawić się podczas mżawki oraz pełnego słońca. Dodatkowo dmuchaniec składa się w trzech części : kojca z piłeczkami, torem przeszkód i wielką napompowaną górką do skakania. Na dmuchańcu jednocześnie może bawić się nawet 11 osób w podobnym wieku.

Ostatnim dmuchańcem jest mniejsze urządzenie – tor przeszkód ze zjeżdżalnią – o wymiarach: 5,5 m długości, 2,2 m szerokości i 2 m wysokości. Dmuchaniec ma zaletę taką, że z łatwością można go rozstawić w pomieszczeniu, jest przeznaczony głównie dla mniejszych dzieci od 3 do 8 lat. Jednocześnie mogą bawić się 3-6 osób.

20180520_173037