Choinka dla Dzieci z Animatorem Zabaw

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, jest to okres który dzieci bardzo przeżywają, czekają na prezenty, cieszą się ze śniegu, św. Mikołaja. Po świętach przychodzi czas Sylwestrowy i karnawałowy. Z okazji tych wyjątkowych wydarzeń, w szkole czy przedszkolu organizowane są  zabawy dla dzieci, w których łączy się dyskotekę karnawałową, razem z elementem Świąt Bożego Narodzenia – jakim jest wizyta św. Mikołaja. Choinka dla dzieci jest wydarzeniem bardzo wyczekanym i pełnym emocji, dlatego warto zadbać o świetne jej przygotowanie, by wypadła jak najlepiej i dawała dzieciom prawdziwą frajdę i niezapomniane emocje. Przy organizacji imprez dla dzieci najlepiej sprawdza się ANIMATOR ZABAW.

wg

 

Obecnie na rynku znajduje się dużo firm, czy osób dorabiających, świadczące usługi związane z animacją. Często jednak animatorzy mający prowadzić taką choinkę dla dzieci, nie mają wystarczająco praktyki, doświadczenia i sposobu na to, jak taką zabawę poprowadzić. Zazwyczaj przeciętny animator zajmuje się organizacją urodzin, gdzie ma za zadanie animować ok. 10 – 20 dzieci, może wówczas wymyślać zadania z ciekawymi rekwizytami, organizować indywidualne konkursy, malować twarze, czy skręcać baloniki. Jednak na Zabawie Choinkowej w szkole bawi się jednocześnie ok. 100 – 200 dzieci, czasem i więcej jednocześnie. Ważne jest by wybrać taką firmę, takiego animatora, który:

  • Potrafi zorganizować zabawy, w których jednocześnie bawią się WSZYSTKIE dzieci będące na CHOINCE,
  • Posiada techniki skupiające uwagę dzieci, zainteresowania ich tym co chcemy im zaproponować,
  • Wie jak radzić sobie z dziećmi ,które nie chcą brać udziału w zabawie lub w jej przeszkadzają,
  • Posiada świetnie opanowane tańce animacyjne – tańce z pokazywaniem,
  • Potrafi poprowadzić zabawę płynnie, bez przestojów, zdecydowanie , pewnie – z rezultatem świetnej zabawy dzieci,
  • Sprawnie i świadomie posługuje się głosem i mikrofonem,
  • Potrafi dobrać zabawy, muzykę i tańce w zależności od aktywności dzieci, ich energii i potencjału,
  • Zorganizuje takie zabawy, w których nie będzie brało udział tylko np. 10 osób, ale wszyscy nawet obecni na sali rodzice czy nauczyciele,
  • Potrafi zorganizować zabawy przez cały czas trwania imprezy, bez użycia zbędnych rekwizytów, „zabijających” czas choinki, a posiadając opracowany scenariusz, który pozwoli na zabawę z użyciem wyłącznie mikrofonu, muzyki i… animatora.

oraz przede wszystkim ANIMATOR będzie dawał dzieciom ENERGIĘ, UŚMIECH, ENTUZJAZM I ZAANGAŻOWANIE – BY TAKA SAMA STAŁA SIĘ TA IMPREZA I UCZESTNICZĄCY W NIEJ GOŚCIE.

Bez tytułu

Dzięki dobremu ANIMATOROWI, który musi być zarazem Wodzirejem, Artystą, Pedagogiem, Komikiem, Cyrkowcem i Aktorem – zabawa przechodzi do historii, a dzieci są wybawione, wytańczone i przeszczęśliwe – zachowując ład i porządek podczas imprezy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług 🙂

20180114_122908